BİZİ ZİYARET EDİN.

OFİS & DEPO

Adres: Gençosman Mh. Çinçindere Cd.
No : 34 Güngören / İstanbul

Telefon : 0212 647 21 55
E-Posta : info@teknoyalitim.com

BİLGİ SORULARI

SIKÇA SORULAN SORULAR

İzolasyon ürünlerinde uygulama hizmeti veriyor musunuz?

FİXTekno olarak uygulama hizmeti vermiyoruz. Fakat yıllardır birlikte çalıştığımız ustaları sizlerle buluşturuyoruz. En uygun ve referanslı ustalara ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzaktan sipariş verirsem nasıl yardımcı oluyorsunuz?

Günümüzde çoğu müşterimiz artık uzaktan (online) sipariş vermekte, Türkiye'nin her bölgesine anlaşmalı kargolar ile en uygun fiyatlarla ürün gönderimi yapmaktayız. Ayrıca Güngören, Avcılar ve Sultanbeyli depolardan kendinizde ürünleri teslim alabilirsiniz. 

Çalıştığınız markaların ürünleri güvenilir mi?

Evet, bu konuda FİXTekno olarak oldukça titiziz. BASF, BTM, TEKNO YAPI KİMYASALLARI, TECWOOL,ODE,SİKA gibi onlarca markanın satışını yapmaktayız. Bu markalar Türkiye ve Dünya çapında en kaliteli üretimi yapmaktadır. Tüm ürünlerin kalite belgelerini istendiği takdirde sizinle paylaşmaktayız.

Perakende satış yapıyor musunuz?

Evet, satışlarımızın çoğu toptan olsa da, perakende satışta da yardımcı oluyoruz. Eğer ürün kargoya uygun ise tüm Türkiye'ye anlaşmalı kargo ile gönderim sağlıyoruz. İstanbul içi ise JET kargo sistemimizle 2 saat içerisinde ürünleri teslim ediyoruz.

Başka sektörlerde faaliyetiniz var mı?

Evet, Tekno Yalıtım Şti. bünyesinde aynı zamanda dekoratif taş imalatı ve satışı üzerine 12 yıldır çalışmaktayız. Bu kategori hakkında bilgi almak için www.tasdekorasyon.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

FİYAT TEKLİFİ & BİLGİ TALEBİ

BİZE YAZIN.